TEOG TAVSİYELERİ ( Kaç yanlışım çıktı , Çalışmaya ne Zaman başladım....)

Share
Embed
Loading...

Comment

 • Rümeysa Kağnıcı

  Rümeysa Kağnıcı

   7 months ago

  TEOG o kadar basitti ki fende hamile bir bayanın ne yapmasi gerektiğini soruyordu wtf??
  Olan bize oldu ben Türkçede o kadar paragraf görmedim

 • Zeynep Önder

  Zeynep Önder

   8 months ago

  Gelinde LGS girin

 • verda cemal

  verda cemal

   8 months ago

  yaa maziye gideyim dedim çok çok çok özlemişimmmm ♥♥

 • şebnem şebnem

  şebnem şebnem

   10 months ago

  lgs :(

 • Nisanur Uskup

  Nisanur Uskup

   11 months ago

  Ama yinede iyi 7 yanlış normal

 • Fatih Sultan Mehmed Han Hazretleri

  Fatih Sultan Mehmed Han Hazretleri

   1 years ago +1

  İnkılaptan nasıl yanlışın çıkaaaar

 • ikbal kaya

  ikbal kaya

   1 years ago

  beni rahatlattın

 • bahar Köseoğlu

  bahar Köseoğlu

   1 years ago

  hatırlıyormusun bilmiyorum ama bukadar bbüyümeden önce bu videona ilk ben yorum yapmıştım aradan seneler geçti hatta bana kanalıma abone olurmusun demiştin :) tebrikler iletişime geçmek isityorum seninle ablacım sana birkaç sorum olacak :

 • ycn glds

  ycn glds

   1 years ago

  Keşke şimdi teog olsa 😭😭

 • Ada Ceylaan

  Ada Ceylaan

   1 years ago

  😄😄😄:-)

 • Ada Ceylaan

  Ada Ceylaan

   1 years ago

  😄😄😄:-)

 • Dilek Demirli

  Dilek Demirli

   1 years ago

  Teogu kaldırdılar napcaz

 • idil Kapağan

  idil Kapağan

   1 years ago

  Toplam 3 yanlışım var ve 2 tanesi dikkatsizlikten.

 • idil Kapağan

  idil Kapağan

   1 years ago

  Hiç çalışmadım 494

 • Berk Ceylan

  Berk Ceylan

   1 years ago

  Matematikte napıyonuz türev mi alıyonuz?

 • Sena Kucuk

  Sena Kucuk

   1 years ago

  Abla ben teoga girmeden önce deneme sinavlarinda 20 soruda hep 5 ya da 7 yanlis cikartiyodum ama notlarim hep iidi neyse senin videonu izledim aslinda tam olarak bu video mu emin değilim neyse bu tur videolardan biriydi sonradan hep seni ornek aldim kendime bunu yapabilirim ayni Simavi van daki çocukta olacak istanbuldaki de dedim sonra öyle bir calisma isteği geldi ki içimden teneffüslerde her yerde calisiyordum serviste yürürken misafirlik te bile sonra ilk teog geldi catti annem bana en az 5 yanlis yap yeter diyordu bende çok korkuyordum ve heyecanliydim teoga girdim ve olup ciktim en 10 yanlis bekliyordum ama sonra ne olduysa sadece 2 yanlis cikti ve sadece türkçe ydi ben sok annemler sok arkadaşlar im ve ogretmenlerim sok hatta annem eve gidince 2 yanlisim olduğunu öğrendiğinde konusamamksti bile en son yatmadan gelip sürekli beni opmustu :-) sonra iste tatil filan oldu ama ben yine de her konuyu 1 hafta öncesinden calisip testini cozuyordum ve sürekli soru çözüm videolar i izliyordum tuvalette banyoda akliniza gelebilecek her firsatta sosyal hayat 0 di sadece arkadaşlar imla ders konusabiliyordum ama ikinci teogu pek onemsemedim acikcasi diğerine gore kolay olan sinavdan zorlari doğru yapip matematiğin en kolay 3 sorusundan yanlis yaptim bu arada birinci teoga herkes zor diyordu ve ben zor olandan kolaya gore daha az yanlis cikardim :-D ama kötü de olmadi kendimden yuksek seviyeli insanlarla ayni okulda okuyacam bu arada okula sondan girdim ha bide teog bitince 12 kilo aldigimi fark ettim ve bütün yaz boyunca diyet yapmak zorunda kaldim ve hala yapiyorum bu sene gireceklere tavsiyem hic bir soruyu kucumsemeyin çünkü BN bunu öğrendim :-) umarim herkesin teogu bu sene güzel geçer:-) @Bersu Eraslan

 • En iyi Kanal

  En iyi Kanal

   1 years ago

  Bişey Sorucam teog 1 sınavından sonra direk teog 2 ön planı gibi teog 2 konularına mı çalışalım yoksa teog 1 konularını mı tekrar edelim

 • ay prensesi

  ay prensesi

   1 years ago

  TEOG' A GİRECEKLER OKUSUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  1- stres yapmamayı kimse beceremez, bu yüzden sakin olmaya çalışın. kendinizi normal bir sınavda gibi hissedin, bu da olmuyorsa. eczanelerde heyecanınızı gidermek için haplar veya ilaçlar vardır. bunları sınavdan önce için ve sizi mutlu eden şeyleri düşünün.
  2- kesinlikle bihter veya acılı olacak şekilde sınavdan önce çikolata yiyin. bu sizi mutlu eder ve metobolizmanızı hızlandırır ve açlığınızı giderir. onun dışında meyve de yiyebilirsiniz.
  3- teoga çalışırken odalara kapanıp saatlerce çalışmak, size bir şey kazandırmaz aksine sizi yenik düşürür. çalışın ama arada sırada ailenizin yanına uğrayıp onlarla konuşun, dertleşin, hatta motivelik sarılın.
  4-kendinizi odalara kapatıp, delicesine çalışmayın. sessiz bir ortama geçip odayı çalışır bir hale yani sizi çalışmanıza engel olacak eşyalar ( telefon, oyuncak, tablet ) GİBİ şeyleri kaldırıp, rahat olabilcek şekilde yerinizi kurup, masaya geçin ve çalışın. eğer rahat olmazsanız, bu sziin ders çalışmanızı engeller.
  5- KESİNLİKLE KOPYA ÇEKMEYE ÇALIŞMAYIN, malesef bu mümkün olmuyor. ayrıca sizi kötü bir sonuç çıkarmanıza sebep olabilir
  6- EĞER TEOGDAN önce tatil yapmadıysanız kötü. zaten teoga 7. sınıfın yaz tatilinde . çalışmaya başlamanız lazım. bu yüzden sınavdan önce çok eğleneceğiniz veya bol bol güleceğiniz yerlere gidin. motive teogda önemlidir.
  7- kaynak kitaplarla çok fazla kafa yormayın, hocanın yazdırdığı yerler bin kat daha önemli. eğer hoca da kötüyse teoga çalışmalık kitapları alın.
  8- BOL BOL İNTERNETTEN DERS VİDEOLARI İZLEYİN !!!!!!!!! Beleş ders her zaman iyidir.
  9- OLMAZSA OLMAZ teoga besmeleyle başlayın.
  10- BUNU PAYLAŞIN, faydalı olacaktır.

  BAŞARILAR :D

 • ay prensesi

  ay prensesi

   1 years ago

  Kalp krizi geçiricem galiba fnasfdjn

 • Allison Argent

  Allison Argent

   1 years ago +2

  8. Sınıfa geçecekler için yazıyorum. Ben geçtiğimiz dönem Teog a girdim. Kesinlikle yaz tatilinde çalışmaya başlamanıza gerek yok. Güzelce dinlenin. Ben ne dershaneye gittim ne kursa ne etüde ne de yazın çalışmaya başladım. Toplam 15 yanlışım çıktı ve puanım 475. İstediğim liseyi de tutturdum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim. Ama korkmanıza ya da stres yapmanıza gerek yok. Bu arada ben yine dershaneye gitmeden daha iyisini de yapabilirdim ama biraz heyecanlandım. Size şu anki tavsiyem konuları bir an önce bitirmeye çalışmayın. Iyice dinlenin ve seneye o şekilde başlayın. Hocalarınızı dinledikten sonra her istediğinizi yapabilirsiniz. Sorularınız varsa aşağıya yazabilirsiniz. :)